MDL në NZD - Leo moldave në Dollar Zelanda e Re konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Leo moldave to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Zelanda e Re. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 16.10.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Leo moldave monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Zelanda e Re ose Dollar Zelanda e Re për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Leo moldave to Dollar Zelanda e Re kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 16.10.2019 16:04
1 MDL
=
0,09123 NZD ($)
1 MDL = 0,091228 NZD
10,961607 MDL = 1 NZD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Leo moldave në Dollar Zelanda e Re?

Leo moldave kurs në Dollar Zelanda e Re = 0,09

Konvertimi MDL në Dollar Zelanda e Re

Ju keni zgjedhur monedhën burimore MDL dhe monedhën e synuar Dollar Zelanda e Re me një shumë 1 MDL. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYMDLNZD
USD11.103651.273730.757440.009190.057250.62809
EUR0.9060911.154110.686310.008330.051870.56910
GBP0.785100.8664710.594670.007220.044950.49311
CAD1.320231.457071.6816210.012130.075580.82922
JPY108.81350120.09193138.5991582.4201116.2295768.34465
MDL17.4672519.2777122.2485813.230460.16052110.97100
NZD1.592131.757152.027941.205950.014630.091151

Vendet që paguajnë me Leo moldave (MDL)

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

nga MDL to NZD kalkulator i kursit të këmbimit

Leo moldave është monedha në Moldavi. Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Simbol për MDL është . Simbol për NZD është $. Kursit të këmbimit për Leo moldave u ndryshua së fundmi në Oktober 16, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Zelanda e Re është përditësuar të fundit në Oktober 16, 2019. MDL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Leo moldave në Dollar Zelanda e Re = 0,09.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.