1 MDL në NZD - Leo moldave në Dollar Zelanda e Re konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Leo moldave to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Zelanda e Re. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 29.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Leo moldave monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Zelanda e Re ose Dollar Zelanda e Re për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Leo moldave to Dollar Zelanda e Re kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 29.09.2020 12:35
1 MDL
=
0,09065 NZD ($)
1 MDL = 0,090654 NZD
11,030989 MDL = 1 NZD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Leo moldave në Dollar Zelanda e Re?

Leo moldave kurs në Dollar Zelanda e Re = 0,09

Konvertimi MDL në Dollar Zelanda e Re

Ju keni zgjedhur monedhën burimore MDL dhe monedhën e synuar Dollar Zelanda e Re me një shumë 1 MDL. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYMDLNZD
USD11.173111.284930.745880.009460.058980.65854
EUR0.8524411.095320.635820.008070.050280.56136
GBP0.778260.9129810.580490.007360.045900.51251
CAD1.340701.572781.7227010.012690.079070.88290
JPY105.68697123.98244135.7999278.8299316.2332469.59913
MDL16.9553919.8905421.7864212.646710.16043111.16581
NZD1.518511.781381.951171.132630.014370.089561

Vendet që paguajnë me Leo moldave (MDL)

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

nga MDL to NZD kalkulator i kursit të këmbimit

Leo moldave është monedha në Moldavi. Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Simbol për MDL është . Simbol për NZD është $. Kursit të këmbimit për Leo moldave u ndryshua së fundmi në September 30, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Zelanda e Re është përditësuar të fundit në September 30, 2020. MDL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Leo moldave në Dollar Zelanda e Re = 0,09.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.