MDL në SGD - Leo moldave në Dollar Singapori konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Leo moldave to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Singapori. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 23.10.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Leo moldave monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Singapori ose Dollar Singapori për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Leo moldave to Dollar Singapori kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 23.10.2019 20:25
1 MDL
=
0,07844 SGD ($)
1 MDL = 0,078436 SGD
12,749215 MDL = 1 SGD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Leo moldave në Dollar Singapori?

Leo moldave kurs në Dollar Singapori = 0,08

Konvertimi MDL në Dollar Singapori

Ju keni zgjedhur monedhën burimore MDL dhe monedhën e synuar Dollar Singapori me një shumë 1 MDL. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYMDLSGD
USD11.113841.295080.764270.009210.057570.73400
EUR0.8978011.162720.686160.008270.051690.65898
GBP0.772160.8600610.590130.007110.044450.56676
CAD1.308451.457401.6945410.012050.075330.96040
JPY108.57398120.93377140.6116482.9794016.2507179.69306
MDL17.3698619.3472022.4953013.275190.15998112.74944
SGD1.362401.517491.764421.041240.012550.078431

Vendet që paguajnë me Leo moldave (MDL)

Vendet që paguajnë me Dollar Singapori (SGD)

nga MDL to SGD kalkulator i kursit të këmbimit

Leo moldave është monedha në Moldavi. Dollar Singapori është monedha në Singapore. Simbol për MDL është . Simbol për SGD është $. Kursit të këmbimit për Leo moldave u ndryshua së fundmi në Oktober 24, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Singapori është përditësuar të fundit në Oktober 24, 2019. MDL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SGD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Leo moldave në Dollar Singapori = 0,08.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.