1 MDL në SGD - Leo moldave në Dollar Singapori konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Leo moldave to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Singapori. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 30.11.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Leo moldave monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Singapori ose Dollar Singapori për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Leo moldave to Dollar Singapori kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 30.11.2020 16:03
1 MDL
=
0,07781 SGD ($)
1 MDL = 0,077809 SGD
12,851984 MDL = 1 SGD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Leo moldave në Dollar Singapori?

Leo moldave kurs në Dollar Singapori = 0,08

Konvertimi MDL në Dollar Singapori

Ju keni zgjedhur monedhën burimore MDL dhe monedhën e synuar Dollar Singapori me një shumë 1 MDL. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYMDLSGD
USD11.195081.334750.770280.009580.057960.74621
EUR0.8367711.116870.644540.008020.048500.62440
GBP0.749210.8953610.577100.007180.043420.55907
CAD1.298241.551491.7328210.012440.075250.96876
JPY104.34850124.70467139.2789780.3772016.0480477.86620
MDL17.2532620.6190123.0287613.289780.16534112.87461
SGD1.340101.601521.788701.032250.012840.077671

Vendet që paguajnë me Leo moldave (MDL)

Vendet që paguajnë me Dollar Singapori (SGD)

nga MDL to SGD kalkulator i kursit të këmbimit

Leo moldave është monedha në Moldavi. Dollar Singapori është monedha në Singapore. Simbol për MDL është . Simbol për SGD është $. Kursit të këmbimit për Leo moldave u ndryshua së fundmi në Dezember 01, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Singapori është përditësuar të fundit në Dezember 01, 2020. MDL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SGD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Leo moldave në Dollar Singapori = 0,08.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.