1000 MDL në SGD - Leo moldave në Dollar Singapori konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Leo moldave to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Singapori. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 05.12.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Leo moldave monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Singapori ose Dollar Singapori për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Leo moldave to Dollar Singapori kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 05.12.2020 19:04
1000 MDL
=
77,49830 SGD ($)
1 MDL = 0,077498 SGD
12,903509 MDL = 1 SGD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Leo moldave në Dollar Singapori?

Leo moldave kurs në Dollar Singapori = 0,08

Konvertimi MDL në Dollar Singapori

Ju keni zgjedhur monedhën burimore MDL dhe monedhën e synuar Dollar Singapori me një shumë 1000 MDL. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYMDLSGD
USD11.213941.347590.781470.009600.057800.75002
EUR0.8237711.110100.643750.007910.047610.61784
GBP0.742070.9008210.579900.007120.042890.55656
CAD1.279641.553401.7244210.012280.073960.95975
JPY104.17099126.45717140.3798781.4068016.0210678.13013
MDL17.3011121.0024823.3148213.520350.16608112.97615
SGD1.333301.618551.796741.041940.012800.077061

Vendet që paguajnë me Leo moldave (MDL)

Vendet që paguajnë me Dollar Singapori (SGD)

nga MDL to SGD kalkulator i kursit të këmbimit

Leo moldave është monedha në Moldavi. Dollar Singapori është monedha në Singapore. Simbol për MDL është . Simbol për SGD është $. Kursit të këmbimit për Leo moldave u ndryshua së fundmi në Dezember 05, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Singapori është përditësuar të fundit në Dezember 05, 2020. MDL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SGD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Leo moldave në Dollar Singapori = 0,08.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.