MNT në CNY - Mongolian Tugrik në Kineze juan konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Mongolian Tugrik to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Kineze juan. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 28.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Mongolian Tugrik monedhën e parazgjedhur. Kliko në Kineze juan ose Kineze juan për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Mongolian Tugrik to Kineze juan kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 28.09.2020 13:46
1 MNT (₮)
=
0,00239 CNY (¥)
1 MNT = 0,002391 CNY
418,201816 MNT = 1 CNY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Mongolian Tugrik në Kineze juan?

Mongolian Tugrik kurs në Kineze juan = 0,00

Konvertimi MNT në Kineze juan

Ju keni zgjedhur monedhën burimore MNT dhe monedhën e synuar Kineze juan me një shumë 1 MNT. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCNYMNT
USD11.165451.284360.746990.009470.146800.00035
EUR0.8580411.102030.640940.008130.125960.00030
GBP0.778600.9074210.581600.007380.114300.00027
CAD1.338701.560201.7193810.012680.196520.00047
JPY105.56397123.02991135.5826478.85534115.496990.03674
CNY6.811907.938958.748975.088430.0645310.00237
MNT2,873.161043,348.535943,690.186862,146.2257827.21725421.785501

Vendet që paguajnë me Mongolian Tugrik (MNT)

Vendet që paguajnë me Kineze juan (CNY)

nga MNT to CNY kalkulator i kursit të këmbimit

Mongolian Tugrik është monedha në Mongoli. Kineze juan është monedha në Kinë. Simbol për MNT është ₮. Simbol për CNY është ¥. Kursit të këmbimit për Mongolian Tugrik u ndryshua së fundmi në September 29, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Kineze juan është përditësuar të fundit në September 29, 2020. MNT faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CNY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Mongolian Tugrik në Kineze juan = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.