2 MNT në VND - Mongolian Tugrik në Dong vietnamez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Mongolian Tugrik to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dong vietnamez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 16.01.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Mongolian Tugrik monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dong vietnamez ose Dong vietnamez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Mongolian Tugrik to Dong vietnamez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 16.01.2021 07:34
2 MNT (₮)
=
16,15908 VND (₫)
1 MNT = 8,079540 VND
0,123769 MNT = 1 VND

Cila është kursi aktual i këmbimit për Mongolian Tugrik në Dong vietnamez?

Mongolian Tugrik kurs në Dong vietnamez = 8,08

Konvertimi MNT në Dong vietnamez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore MNT dhe monedhën e synuar Dong vietnamez me një shumë 2 MNT. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYMNTVND
USD11.207951.358850.784760.009630.000350.00004
EUR0.8278511.124920.649660.007970.000290.00004
GBP0.735920.8889510.577520.007090.000260.00003
CAD1.274281.539261.7315510.012270.000450.00006
JPY103.84039125.43397141.1035881.4897810.036380.00449
MNT2,854.651713,448.275843,879.045582,240.2163627.4907710.12331
VND23,149.9648227,963.9944231,457.3467818,167.16550222.937978.109561

Vendet që paguajnë me Mongolian Tugrik (MNT)

Vendet që paguajnë me Dong vietnamez (VND)

nga MNT to VND kalkulator i kursit të këmbimit

Mongolian Tugrik është monedha në Mongoli. Dong vietnamez është monedha në Vietnam. Simbol për MNT është ₮. Simbol për VND është ₫. Kursit të këmbimit për Mongolian Tugrik u ndryshua së fundmi në Januar 17, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Dong vietnamez është përditësuar të fundit në Januar 17, 2021. MNT faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. VND faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Mongolian Tugrik në Dong vietnamez = 8,08.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.