NAD në USD - Dollar Namibian në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Namibian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 10.08.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Namibian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Namibian to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 10.08.2020 08:10
1 NAD ($)
=
0,05672 USD ($)
1 NAD = 0,056719 USD
17,630745 NAD = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Namibian në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Dollar Namibian kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,06

Konvertimi NAD në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NAD dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 NAD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNAD
USD11.178891.304350.747240.009440.05750
EUR0.8482611.106430.633850.008010.04878
GBP0.766670.9038110.572880.007240.04409
CAD1.338261.577651.7455510.012630.07695
JPY105.93904124.88997138.1816679.1620716.09182
NAD17.3903820.5012622.6831512.994820.164151

Vendet që paguajnë me Dollar Namibian (NAD)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga NAD to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Namibian është monedha në Namibia. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për NAD është $. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Dollar Namibian u ndryshua së fundmi në August 10, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në August 10, 2020. NAD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Namibian në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,06.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.