10.0098000 NEO në EOS

Konvertuesi ynë NEO to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga EOS. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë NEO monedhën e parazgjedhur. Kliko në EOS ose EOS për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga NEO to EOS kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.09.2020 09:31
10.0098000 NEO
=
85,03936 EOS
1 NEO = 8,495610 EOS
0,117708 EOS = 1 NEO

Cila është kursi aktual i këmbimit për NEO në EOS?

NEO kurs në EOS = 8,50
Bitcoin0,000 BTC
Ethereum0,000 ETH
gurgullimë0,000 XRP
Bitcoin Cash0,000 BCH
Litecoin0,000 LTC
NUK0,000 XEM
Lumens yjor0,000 XLM
IOTA0,000 MIOTA
DASH0,000 DASH

Konvertimi NEO në EOS

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NEO dhe monedhën e synuar EOS me një shumë 10.0098000 NEO. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Çfarë është një cryptocurrency?

Cryptocurrencies janë mjete digjitale të pagesës që veprojnë si një medium shkëmbimi nën parimet e kriptografisë për të siguruar transaksione dhe kontrollin e prodhimit të monedhës.

Monedha dixhitale, monedha alternative dhe monedha virtuale janë kushte alternative për kriptocuren.

Deri më sot, janë krijuar qindra kriptoporte - të ashtuquajturat Altcoins -.

Bitcoin dhe derivatet e tij përdorin kontrollin e decentralizuar në krahasim me sistemet e centralizuara të parasë elektronike / bankave qendrore.

Kontrolli i decentralizuar i referohet përdorimit të bazës së të dhënave të transaksionit blockchain në rolin e një libri të shpërndarë.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit NEO në EOS = 8,50.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.