NEO në XMR - NEO në monedhë konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë NEO to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga monedhë. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 27.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë NEO monedhën e parazgjedhur. Kliko në monedhë ose monedhë për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga NEO to monedhë kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 27.09.2020 09:05
1 NEO
=
0,22142 XMR
1 NEO = 0,221419 XMR
4,516333 XMR = 1 NEO

Cila është kursi aktual i këmbimit për NEO në monedhë?

NEO kurs në monedhë = 0,22
Bitcoin0,000 BTC
Ethereum0,000 ETH
gurgullimë0,000 XRP
Bitcoin Cash0,000 BCH
NUK0,000 XEM
Lumens yjor0,000 XLM
EOS0,000 EOS
IOTA0,000 MIOTA
DASH0,000 DASH

Konvertimi NEO në monedhë

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NEO dhe monedhën e synuar monedhë me një shumë 1 NEO. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Çfarë është një cryptocurrency?

Cryptocurrencies janë mjete digjitale të pagesës që veprojnë si një medium shkëmbimi nën parimet e kriptografisë për të siguruar transaksione dhe kontrollin e prodhimit të monedhës.

Monedha dixhitale, monedha alternative dhe monedha virtuale janë kushte alternative për kriptocuren.

Deri më sot, janë krijuar qindra kriptoporte - të ashtuquajturat Altcoins -.

Bitcoin dhe derivatet e tij përdorin kontrollin e decentralizuar në krahasim me sistemet e centralizuara të parasë elektronike / bankave qendrore.

Kontrolli i decentralizuar i referohet përdorimit të bazës së të dhënave të transaksionit blockchain në rolin e një libri të shpërndarë.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit NEO në monedhë = 0,22.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.