10501 NEO në XMR

Konvertuesi ynë NEO to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga monedhë. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 19.01.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë NEO monedhën e parazgjedhur. Kliko në monedhë ose monedhë për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga NEO to monedhë kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 19.01.2021 01:00
10501 NEO
=
1.816,92670 XMR
1 NEO = 0,173024 XMR
5,779540 XMR = 1 NEO

Cila është kursi aktual i këmbimit për NEO në monedhë?

NEO kurs në monedhë = 0,17

Konvertimi NEO në monedhë

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NEO dhe monedhën e synuar monedhë me një shumë 10501 NEO. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Çfarë është një cryptocurrency?

Cryptocurrencies janë mjete digjitale të pagesës që veprojnë si një medium shkëmbimi nën parimet e kriptografisë për të siguruar transaksione dhe kontrollin e prodhimit të monedhës.

Monedha dixhitale, monedha alternative dhe monedha virtuale janë kushte alternative për kriptocuren.

Deri më sot, janë krijuar qindra kriptoporte - të ashtuquajturat Altcoins -.

Bitcoin dhe derivatet e tij përdorin kontrollin e decentralizuar në krahasim me sistemet e centralizuara të parasë elektronike / bankave qendrore.

Kontrolli i decentralizuar i referohet përdorimit të bazës së të dhënave të transaksionit blockchain në rolin e një libri të shpërndarë.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit NEO në monedhë = 0,17.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.