10 NOK në BIF - Krone norvegjeze në Franc Burundian konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Krone norvegjeze to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Franc Burundian. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 13.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Krone norvegjeze monedhën e parazgjedhur. Kliko në Franc Burundian ose Franc Burundian për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Krone norvegjeze to Franc Burundian kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 13.07.2020 19:42
10 NOK (kr)
=
2.046,41000 BIF
1 NOK = 204,641000 BIF
0,004887 NOK = 1 BIF

Cila është kursi aktual i këmbimit për Krone norvegjeze në Franc Burundian?

Krone norvegjeze kurs në Franc Burundian = 204,64

Konvertimi NOK në Franc Burundian

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NOK dhe monedhën e synuar Franc Burundian me një shumë 10 NOK. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBIFNOK
USD11.137001.261370.736720.009330.000520.10671
EUR0.8795011.109380.647950.008210.000460.09385
GBP0.792790.9014110.584070.007400.000410.08460
CAD1.357371.543331.7121410.012660.000710.14484
JPY107.17899121.86299135.1921578.9610710.0556811.43706
BIF1,925.000002,188.733652,428.133551,418.1889217.960611205.41649
NOK9.3712110.6551011.820546.903970.087440.004871

Vendet që paguajnë me Krone norvegjeze (NOK)

Vendet që paguajnë me Franc Burundian (BIF)

nga NOK to BIF kalkulator i kursit të këmbimit

Krone norvegjeze është monedha në Norvegji. Franc Burundian është monedha në Burundi. Simbol për NOK është kr. Simbol për BIF është . Kursit të këmbimit për Krone norvegjeze u ndryshua së fundmi në Juli 14, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Franc Burundian është përditësuar të fundit në Juli 14, 2020. NOK faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. BIF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Krone norvegjeze në Franc Burundian = 204,64.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.