NOK në INR - Krone norvegjeze në Rupia indiane konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Krone norvegjeze to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Rupia indiane. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 23.09.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Krone norvegjeze monedhën e parazgjedhur. Kliko në Rupia indiane ose Rupia indiane për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Krone norvegjeze to Rupia indiane kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 23.09.2019 00:47
1 NOK (kr)
=
7,84980 INR (₹)
1 NOK = 7,849800 INR
0,127392 NOK = 1 INR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Krone norvegjeze në Rupia indiane?

Krone norvegjeze kurs në Rupia indiane = 7,85

Konvertimi NOK në Rupia indiane

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NOK dhe monedhën e synuar Rupia indiane me një shumë 1 NOK. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYINRNOK
USD11.101501.247050.754120.009300.014050.11057
EUR0.9078611.132140.684630.008440.012750.10038
GBP0.801900.8832910.604720.007460.011260.08866
CAD1.326061.460651.6536510.012330.018630.14662
JPY107.55604118.47271134.1273481.1097911.5106811.89220
INR71.1972078.4235488.7861953.690990.6619517.87210
NOK9.044259.9622211.278606.820420.084090.127031

Vendet që paguajnë me Krone norvegjeze (NOK)

Vendet që paguajnë me Rupia indiane (INR)

nga NOK to INR kalkulator i kursit të këmbimit

Krone norvegjeze është monedha në Norvegji. Rupia indiane është monedha në Indi. Simbol për NOK është kr. Simbol për INR është ₹. Kursit të këmbimit për Krone norvegjeze u ndryshua së fundmi në September 23, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Rupia indiane është përditësuar të fundit në September 23, 2019. NOK faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. INR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Krone norvegjeze në Rupia indiane = 7,85.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.