10 NZD në EUR - Dollar Zelanda e Re në euro konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Zelanda e Re to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga euro. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.04.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Zelanda e Re monedhën e parazgjedhur. Kliko në euro ose euro për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Zelanda e Re to euro kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.04.2021 12:48
10 NZD ($)
=
0,00000 EUR (€)
1 NZD = EUR
inf NZD = 1 EUR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Zelanda e Re në euro?

Dollar Zelanda e Re kurs në euro =

Konvertimi NZD në euro

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NZD dhe monedhën e synuar euro me një shumë 10 NZD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNZD
USD11.204491.399480.799290.009240.71947
EUR0.8302311.161890.663590.007670.59732
GBP0.714550.8606710.571140.006600.51410
CAD1.251111.506951.7509010.011560.90013
JPY108.24399130.37910151.4855486.51871177.87814
NZD1.389921.674141.945161.110950.012841

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

Vendet që paguajnë me euro (EUR)

nga NZD to EUR kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. euro është monedha në Andorra, Austri, Belgjikë, Qipro, Estoni, Finlandë, Francë, Gjermani, Greqi, Irlandë, Itali, Kosovë, Letoni, Lituani, Luksemburg, Maltë, Monaco, Mali i Zi, Holandë, Portugali, San Marino, Slovakia, Sllovenia, Spanjë, Qyteti i Vatikanit. Simbol për NZD është $. Simbol për EUR është €. Kursit të këmbimit për Dollar Zelanda e Re u ndryshua së fundmi në April 21, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për euro është përditësuar të fundit në April 21, 2021. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. EUR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Zelanda e Re në euro = .

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.