10 NZD në INR - Dollar Zelanda e Re në Rupia indiane konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Zelanda e Re to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Rupia indiane. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 20.01.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Zelanda e Re monedhën e parazgjedhur. Kliko në Rupia indiane ose Rupia indiane për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Zelanda e Re to Rupia indiane kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 20.01.2021 13:57
10 NZD ($)
=
520,79200 INR (₹)
1 NZD = 52,079200 INR
0,019202 NZD = 1 INR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Zelanda e Re në Rupia indiane?

Dollar Zelanda e Re kurs në Rupia indiane = 52,08

Konvertimi NZD në Rupia indiane

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NZD dhe monedhën e synuar Rupia indiane me një shumë 10 NZD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYINRNZD
USD11.212861.363080.785200.009630.013660.71155
EUR0.8245011.123860.647400.007940.011270.58667
GBP0.733640.8897910.576050.007060.010020.52202
CAD1.273571.544651.7359710.012260.017400.90621
JPY103.88903126.00246141.6086181.5734011.4194873.92238
INR73.1879588.7664699.7607157.466990.70448152.07698
NZD1.405381.704521.915641.103500.013530.019201

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

Vendet që paguajnë me Rupia indiane (INR)

nga NZD to INR kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Rupia indiane është monedha në Indi. Simbol për NZD është $. Simbol për INR është ₹. Kursit të këmbimit për Dollar Zelanda e Re u ndryshua së fundmi në Januar 20, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Rupia indiane është përditësuar të fundit në Januar 20, 2021. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. INR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Zelanda e Re në Rupia indiane = 52,08.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.