1000 NZD në INR - Dollar Zelanda e Re në Rupia indiane konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Zelanda e Re to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Rupia indiane. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 25.01.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Zelanda e Re monedhën e parazgjedhur. Kliko në Rupia indiane ose Rupia indiane për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Zelanda e Re to Rupia indiane kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 25.01.2021 15:23
1000 NZD ($)
=
52.586,90000 INR (₹)
1 NZD = 52,586900 INR
0,019016 NZD = 1 INR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Zelanda e Re në Rupia indiane?

Dollar Zelanda e Re kurs në Rupia indiane = 52,59

Konvertimi NZD në Rupia indiane

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NZD dhe monedhën e synuar Rupia indiane me një shumë 1000 NZD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYINRNZD
USD11.216981.368990.786470.009630.013700.71956
EUR0.8217011.124910.646250.007920.011260.59127
GBP0.730470.8889610.574490.007040.010010.52561
CAD1.271511.547401.7406810.012250.017420.91493
JPY103.81602126.34235142.1231981.6481411.4221074.70202
INR73.0018588.8420399.9388757.413730.70318152.52933
NZD1.389741.691281.902531.092980.013390.019041

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

Vendet që paguajnë me Rupia indiane (INR)

nga NZD to INR kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Rupia indiane është monedha në Indi. Simbol për NZD është $. Simbol për INR është ₹. Kursit të këmbimit për Dollar Zelanda e Re u ndryshua së fundmi në Januar 26, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Rupia indiane është përditësuar të fundit në Januar 26, 2021. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. INR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Zelanda e Re në Rupia indiane = 52,59.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.