5 NZD në INR - Dollar Zelanda e Re në Rupia indiane konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Zelanda e Re to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Rupia indiane. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 01.06.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Zelanda e Re monedhën e parazgjedhur. Kliko në Rupia indiane ose Rupia indiane për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Zelanda e Re to Rupia indiane kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 01.06.2020 06:15
5 NZD ($)
=
234,58400 INR (₹)
1 NZD = 46,916800 INR
0,021314 NZD = 1 INR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Zelanda e Re në Rupia indiane?

Dollar Zelanda e Re kurs në Rupia indiane = 46,92

Konvertimi NZD në Rupia indiane

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NZD dhe monedhën e synuar Rupia indiane me një shumë 5 NZD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYINRNZD
USD11.110501.234350.726130.009280.013240.62035
EUR0.9005011.111530.653880.008350.011920.55862
GBP0.810140.8996610.588270.007510.010730.50257
CAD1.377161.529331.6998910.012770.018230.85432
JPY107.80504119.71753133.0691578.2809811.4274466.87682
INR75.5232083.8685493.2220754.840020.70055146.85080
NZD1.611991.790121.989761.170520.014950.021341

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

Vendet që paguajnë me Rupia indiane (INR)

nga NZD to INR kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Rupia indiane është monedha në Indi. Simbol për NZD është $. Simbol për INR është ₹. Kursit të këmbimit për Dollar Zelanda e Re u ndryshua së fundmi në Juni 01, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Rupia indiane është përditësuar të fundit në Juni 01, 2020. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. INR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Zelanda e Re në Rupia indiane = 46,92.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.