NZD në SGD - Dollar Zelanda e Re në Dollar Singapori konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Zelanda e Re to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Singapori. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 13.10.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Zelanda e Re monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Singapori ose Dollar Singapori për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Zelanda e Re to Dollar Singapori kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 13.10.2019 20:14
1 NZD ($)
=
0,86962 SGD ($)
1 NZD = 0,869623 SGD
1,149924 NZD = 1 SGD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Zelanda e Re në Dollar Singapori?

Dollar Zelanda e Re kurs në Dollar Singapori = 0,87

Konvertimi NZD në Dollar Singapori

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NZD dhe monedhën e synuar Dollar Singapori me një shumë 1 NZD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNZDSGD
USD11.103501.264850.757290.009220.633850.72822
EUR0.9062111.146220.686260.008360.574400.65992
GBP0.790610.8724410.598720.007290.501130.57574
CAD1.320501.457171.6702310.012180.837000.96161
JPY108.40504119.62490137.1160482.09424168.7125178.94251
NZD1.577661.740951.995501.194750.0145511.14888
SGD1.373221.515341.736911.039920.012670.870411

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

Vendet që paguajnë me Dollar Singapori (SGD)

nga NZD to SGD kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Dollar Singapori është monedha në Singapore. Simbol për NZD është $. Simbol për SGD është $. Kursit të këmbimit për Dollar Zelanda e Re u ndryshua së fundmi në Oktober 14, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Singapori është përditësuar të fundit në Oktober 14, 2019. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SGD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Zelanda e Re në Dollar Singapori = 0,87.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.