NZD në USD - Dollar Zelanda e Re në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Zelanda e Re to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 28.07.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Zelanda e Re monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Zelanda e Re to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 28.07.2021 06:23
1 NZD ($)
=
0,69606 USD ($)
1 NZD = 0,696058 USD
1,436662 NZD = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Zelanda e Re në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Dollar Zelanda e Re kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,70

Konvertimi NZD në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NZD dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 NZD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNZD
USD11.179771.379410.795200.009080.69599
EUR0.8476311.169220.674030.007700.58994
GBP0.724950.8552710.576480.006580.50456
CAD1.257551.483621.7346710.011420.87524
JPY110.13032129.92812151.9143787.57530176.64946
NZD1.436811.695101.981941.142540.013051

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga NZD to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për NZD është $. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Dollar Zelanda e Re u ndryshua së fundmi në Juli 28, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në Juli 28, 2021. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Zelanda e Re në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,70.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.