NZD në VND - Dollar Zelanda e Re në Dong vietnamez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Zelanda e Re to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dong vietnamez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 08.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Zelanda e Re monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dong vietnamez ose Dong vietnamez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Zelanda e Re to Dong vietnamez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 08.07.2020 23:22
1 NZD ($)
=
15.178,71000 VND (₫)
1 NZD = 15.178,710000 VND
0,000066 NZD = 1 VND

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Zelanda e Re në Dong vietnamez?

Dollar Zelanda e Re kurs në Dong vietnamez = 15.178,71

Konvertimi NZD në Dong vietnamez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NZD dhe monedhën e synuar Dong vietnamez me një shumë 1 NZD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNZDVND
USD11.134011.258610.739180.009320.656930.00004
EUR0.8818311.109870.651830.008220.579300.00004
GBP0.794530.9010110.587300.007400.521950.00003
CAD1.352851.534151.7027010.012610.888730.00006
JPY107.30896121.68963135.0596779.32072170.494580.00463
NZD1.522231.726231.915891.125200.0141910.00007
VND23,189.0000026,296.6008029,185.8079617,140.86347216.0956515,233.571801

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

Vendet që paguajnë me Dong vietnamez (VND)

nga NZD to VND kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Dong vietnamez është monedha në Vietnam. Simbol për NZD është $. Simbol për VND është ₫. Kursit të këmbimit për Dollar Zelanda e Re u ndryshua së fundmi në Juli 09, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dong vietnamez është përditësuar të fundit në Juli 09, 2020. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. VND faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Zelanda e Re në Dong vietnamez = 15.178,71.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.