1 PAB në USD - Panamez Balboa në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Panamez Balboa to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 22.10.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Panamez Balboa monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Panamez Balboa to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 22.10.2019 11:02
1 PAB (฿)
=
1,00000 USD ($)
1 PAB = 1,000000 USD
1,000000 PAB = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Panamez Balboa në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Panamez Balboa kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 1,00

Konvertimi PAB në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore PAB dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 PAB. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYPAB
USD11.115251.298880.761750.009211.00016
EUR0.8966611.164650.683030.008260.89680
GBP0.769900.8586310.586460.007090.77002
CAD1.312781.464071.7051410.012091.31299
JPY108.54150121.05090140.9822182.680961108.55898
PAB0.999841.115071.298670.761620.009211

Vendet që paguajnë me Panamez Balboa (PAB)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga PAB to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Panamez Balboa është monedha në Panama. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për PAB është ฿. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Panamez Balboa u ndryshua së fundmi në Oktober 22, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në Oktober 22, 2019. PAB faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Panamez Balboa në Shtetet e Bashkuara Dollar = 1,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.