PLN në USD - Zloty polake në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Zloty polake to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 25.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Zloty polake monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Zloty polake to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 25.09.2020 22:24
1 PLN (zł)
=
0,25622 USD ($)
1 PLN = 0,256221 USD
3,902881 PLN = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Zloty polake në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Zloty polake kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,26

Konvertimi PLN në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore PLN dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 PLN. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYPLN
USD11.161821.270180.747800.009470.25526
EUR0.8607211.093260.643650.008150.21970
GBP0.787290.9146910.588740.007450.20096
CAD1.337251.553651.6985510.012660.34134
JPY105.60597122.69564134.1385978.97250126.95660
PLN3.917634.551604.976102.929620.037101

Vendet që paguajnë me Zloty polake (PLN)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga PLN to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Zloty polake është monedha në Poloni. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për PLN është zł. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Zloty polake u ndryshua së fundmi në September 26, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 26, 2020. PLN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Zloty polake në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,26.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.