500 QAR në CHF - Katari Rial në Franc zviceran konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Katari Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Franc zviceran. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 11.08.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Katari Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në Franc zviceran ose Franc zviceran për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Katari Rial to Franc zviceran kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 11.08.2020 04:40
500 QAR (﷼)
=
125,75050 CHF (CHF)
1 QAR = 0,251501 CHF
3,976127 QAR = 1 CHF

Cila është kursi aktual i këmbimit për Katari Rial në Franc zviceran?

Katari Rial kurs në Franc zviceran = 0,25

Konvertimi QAR në Franc zviceran

Ju keni zgjedhur monedhën burimore QAR dhe monedhën e synuar Franc zviceran me një shumë 500 QAR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCHFQAR
USD11.174901.307920.748890.009441.092720.27465
EUR0.8511411.113210.637400.008040.930050.23376
GBP0.764580.8983010.572580.007220.835460.20999
CAD1.335321.568861.7464810.012611.459120.36674
JPY105.87750124.39566138.4788979.290281115.6941529.07901
CHF0.915151.075211.196940.685340.0086410.25134
QAR3.641034.277854.762162.726720.034393.978611

Vendet që paguajnë me Katari Rial (QAR)

Vendet që paguajnë me Franc zviceran (CHF)

nga QAR to CHF kalkulator i kursit të këmbimit

Katari Rial është monedha në Qatar. Franc zviceran është monedha në Liechtenstein, Switzerland. Simbol për QAR është ﷼. Simbol për CHF është CHF. Kursit të këmbimit për Katari Rial u ndryshua së fundmi në August 11, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Franc zviceran është përditësuar të fundit në August 11, 2020. QAR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CHF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Katari Rial në Franc zviceran = 0,25.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.