500 QAR në CNY - Katari Rial në Kineze juan konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Katari Rial to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Kineze juan. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 28.07.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Katari Rial monedhën e parazgjedhur. Kliko në Kineze juan ose Kineze juan për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Katari Rial to Kineze juan kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 28.07.2021 03:07
500 QAR (﷼)
=
894,45130 CNY (¥)
1 QAR = 1,788903 CNY
0,559002 QAR = 1 CNY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Katari Rial në Kineze juan?

Katari Rial kurs në Kineze juan = 1,79

Konvertimi QAR në Kineze juan

Ju keni zgjedhur monedhën burimore QAR dhe monedhën e synuar Kineze juan me një shumë 500 QAR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCNYQAR
USD11.179771.379410.795200.009080.153740.27470
EUR0.8476311.169220.674030.007700.130310.23285
GBP0.724950.8552710.576480.006580.111450.19915
CAD1.257551.483621.7346710.011420.193340.34545
JPY110.13032129.92812151.9143787.57530116.9314030.25328
CNY6.504507.673798.972345.172360.0590611.78681
QAR3.640284.294685.021422.894740.033050.559661

Vendet që paguajnë me Katari Rial (QAR)

Vendet që paguajnë me Kineze juan (CNY)

nga QAR to CNY kalkulator i kursit të këmbimit

Katari Rial është monedha në Qatar. Kineze juan është monedha në Kinë. Simbol për QAR është ﷼. Simbol për CNY është ¥. Kursit të këmbimit për Katari Rial u ndryshua së fundmi në Juli 28, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Kineze juan është përditësuar të fundit në Juli 28, 2021. QAR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CNY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Katari Rial në Kineze juan = 1,79.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.