SAR në USD - Riyal saudite në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Riyal saudite to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 22.07.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Riyal saudite monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Riyal saudite to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 22.07.2019 06:34
1 SAR (﷼)
=
0,26667 USD ($)
1 SAR = 0,266667 USD
3,749995 SAR = 1 USD

Vendet që paguajnë me Riyal saudite (SAR)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga SAR to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Riyal saudite është monedha në Arabia Saudite. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për SAR është ﷼. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Riyal saudite u ndryshua së fundmi në Juli 22, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në Juli 22, 2019. SAR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.