SBD në USD - Solomon Islands Dollar në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Solomon Islands Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 18.09.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Solomon Islands Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Solomon Islands Dollar to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 18.09.2021 21:44
1 SBD ($)
=
0,12420 USD ($)
1 SBD = 0,124200 USD
8,051514 SBD = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Solomon Islands Dollar në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Solomon Islands Dollar kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,12

Konvertimi SBD në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore SBD dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 SBD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYSBD
USD11.172591.374050.783140.009100.12420
EUR0.8528111.171810.667880.007760.10592
GBP0.727780.8533810.569950.006620.09039
CAD1.276901.497281.7545310.011620.15859
JPY109.92904128.90169151.0479086.09029113.65311
SBD8.051589.4412011.063266.305550.073241

Vendet që paguajnë me Solomon Islands Dollar (SBD)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga SBD to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Solomon Islands Dollar është monedha në Ishujt Solomon. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për SBD është $. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Solomon Islands Dollar u ndryshua së fundmi në September 19, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 19, 2021. SBD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Solomon Islands Dollar në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,12.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.