SCR në USD - Rupee Seychellois në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Rupee Seychellois to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 22.05.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Rupee Seychellois monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Rupee Seychellois to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 22.05.2019 09:53
1 SCR (₨)
=
0,07347 USD ($)
1 SCR = 0,073467 USD
13,611553 SCR = 1 USD

Vendet që paguajnë me Rupee Seychellois (SCR)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga SCR to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Rupee Seychellois është monedha në Seychelles. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për SCR është ₨. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Rupee Seychellois u ndryshua së fundmi në Mai 22, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në Mai 22, 2019. SCR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.