5 SGD në INR - Dollar Singapori në Rupia indiane konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Singapori to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Rupia indiane. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.04.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Singapori monedhën e parazgjedhur. Kliko në Rupia indiane ose Rupia indiane për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Singapori to Rupia indiane kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.04.2021 10:35
5 SGD ($)
=
0,00000 INR (₹)
1 SGD = INR
inf SGD = 1 INR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Singapori në Rupia indiane?

Dollar Singapori kurs në Rupia indiane =

Konvertimi SGD në Rupia indiane

Ju keni zgjedhur monedhën burimore SGD dhe monedhën e synuar Rupia indiane me një shumë 5 SGD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYINRSGD
USD11.208541.407110.825750.009130.013580.75036
EUR0.8274511.164310.683270.007550.011230.62088
GBP0.710680.8588810.586840.006490.009650.53326
CAD1.211021.463561.7040310.011050.016440.90869
JPY109.54499132.38945154.1421790.4571711.4872982.19772
INR73.6542589.01407103.6398560.820260.67237155.26690
SGD1.332701.610621.875261.100480.012170.018091

Vendet që paguajnë me Dollar Singapori (SGD)

Vendet që paguajnë me Rupia indiane (INR)

nga SGD to INR kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Singapori është monedha në Singapore. Rupia indiane është monedha në Indi. Simbol për SGD është $. Simbol për INR është ₹. Kursit të këmbimit për Dollar Singapori u ndryshua së fundmi në Mai 13, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Rupia indiane është përditësuar të fundit në Mai 13, 2021. SGD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. INR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Singapori në Rupia indiane = .

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.