5 SRD në CAD - Dollar surinamez në Dollar kanadez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar surinamez to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar kanadez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 27.05.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar surinamez monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar kanadez ose Dollar kanadez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar surinamez to Dollar kanadez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 27.05.2020 04:45
5 SRD ($)
=
0,92498 CAD ($)
1 SRD = 0,184996 CAD
5,405522 SRD = 1 CAD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar surinamez në Dollar kanadez?

Dollar surinamez kurs në Dollar kanadez = 0,18

Konvertimi SRD në Dollar kanadez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore SRD dhe monedhën e synuar Dollar kanadez me një shumë 5 SRD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYSRD
USD11.097221.234170.723720.009300.13408
EUR0.9114011.124820.659600.008470.12220
GBP0.810260.8890310.586400.007530.10864
CAD1.381751.516081.7053210.012850.18527
JPY107.55803118.01459132.7450877.84189114.42181
SRD7.458018.183079.204475.397510.069341

Vendet që paguajnë me Dollar surinamez (SRD)

Vendet që paguajnë me Dollar kanadez (CAD)

nga SRD to CAD kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar surinamez është monedha në Suriname. Dollar kanadez është monedha në Kanadë. Simbol për SRD është $. Simbol për CAD është $. Kursit të këmbimit për Dollar surinamez u ndryshua së fundmi në Mai 27, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar kanadez është përditësuar të fundit në Mai 27, 2020. SRD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CAD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar surinamez në Dollar kanadez = 0,18.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.