SRD në CHF - Dollar surinamez në Franc zviceran konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar surinamez to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Franc zviceran. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 06.06.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar surinamez monedhën e parazgjedhur. Kliko në Franc zviceran ose Franc zviceran për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar surinamez to Franc zviceran kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 06.06.2020 20:23
1 SRD ($)
=
0,12918 CHF (CHF)
1 SRD = 0,129180 CHF
7,741136 SRD = 1 CHF

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar surinamez në Franc zviceran?

Dollar surinamez kurs në Franc zviceran = 0,13

Konvertimi SRD në Franc zviceran

Ju keni zgjedhur monedhën burimore SRD dhe monedhën e synuar Franc zviceran me një shumë 1 SRD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCHFSRD
USD11.129151.266550.744410.009131.039120.13408
EUR0.8856211.121690.659260.008080.920270.11875
GBP0.789550.8915210.587740.007210.820440.10587
CAD1.343351.516841.7014210.012261.395910.18012
JPY109.56804123.71874138.7734781.563291113.8546714.69127
CHF0.962351.086641.218870.716380.0087810.12904
SRD7.458048.421249.445985.551820.068077.749821

Vendet që paguajnë me Dollar surinamez (SRD)

Vendet që paguajnë me Franc zviceran (CHF)

nga SRD to CHF kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar surinamez është monedha në Suriname. Franc zviceran është monedha në Liechtenstein, Switzerland. Simbol për SRD është $. Simbol për CHF është CHF. Kursit të këmbimit për Dollar surinamez u ndryshua së fundmi në Juni 07, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Franc zviceran është përditësuar të fundit në Juni 07, 2020. SRD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CHF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar surinamez në Franc zviceran = 0,13.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.