10 SRD në CNY - Dollar surinamez në Kineze juan konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar surinamez to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Kineze juan. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 04.06.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar surinamez monedhën e parazgjedhur. Kliko në Kineze juan ose Kineze juan për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar surinamez to Kineze juan kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 04.06.2020 00:14
10 SRD ($)
=
9,53301 CNY (¥)
1 SRD = 0,953301 CNY
1,048987 SRD = 1 CNY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar surinamez në Kineze juan?

Dollar surinamez kurs në Kineze juan = 0,95

Konvertimi SRD në Kineze juan

Ju keni zgjedhur monedhën burimore SRD dhe monedhën e synuar Kineze juan me një shumë 10 SRD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCNYSRD
USD11.124641.259750.741510.009190.140530.13408
EUR0.8891711.120130.659330.008170.124960.11922
GBP0.793810.8927510.588620.007290.111560.10644
CAD1.348601.516691.6988910.012390.189520.18083
JPY108.87250122.44284137.1518480.73032115.3003314.59814
CNY7.115708.002638.963985.276380.0653610.95411
SRD7.457978.387569.395165.530180.068501.048101

Vendet që paguajnë me Dollar surinamez (SRD)

Vendet që paguajnë me Kineze juan (CNY)

nga SRD to CNY kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar surinamez është monedha në Suriname. Kineze juan është monedha në Kinë. Simbol për SRD është $. Simbol për CNY është ¥. Kursit të këmbimit për Dollar surinamez u ndryshua së fundmi në Juni 04, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Kineze juan është përditësuar të fundit në Juni 04, 2020. SRD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CNY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar surinamez në Kineze juan = 0,95.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.