5 SRD në EUR - Dollar surinamez në euro konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar surinamez to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga euro. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 25.05.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar surinamez monedhën e parazgjedhur. Kliko në euro ose euro për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar surinamez to euro kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 25.05.2020 21:41
5 SRD ($)
=
0,61546 EUR (€)
1 SRD = 0,123092 EUR
8,124005 SRD = 1 EUR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar surinamez në euro?

Dollar surinamez kurs në euro = 0,12

Konvertimi SRD në euro

Ju keni zgjedhur monedhën burimore SRD dhe monedhën e synuar euro me një shumë 5 SRD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYSRD
USD11.089691.219300.714570.009280.13408
EUR0.9176911.118930.655750.008520.12305
GBP0.820150.8937110.586050.007610.10997
CAD1.399451.524971.7063410.012990.18764
JPY107.70504117.36564131.3243976.96241114.44149
SRD7.458038.126989.093555.329260.069241

Vendet që paguajnë me Dollar surinamez (SRD)

Vendet që paguajnë me euro (EUR)

nga SRD to EUR kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar surinamez është monedha në Suriname. euro është monedha në Andorra, Austri, Belgjikë, Qipro, Estoni, Finlandë, Francë, Gjermani, Greqi, Irlandë, Itali, Kosovë, Letoni, Lituani, Luksemburg, Maltë, Monaco, Mali i Zi, Holandë, Portugali, San Marino, Slovakia, Sllovenia, Spanjë, Qyteti i Vatikanit. Simbol për SRD është $. Simbol për EUR është €. Kursit të këmbimit për Dollar surinamez u ndryshua së fundmi në Mai 26, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për euro është përditësuar të fundit në Mai 26, 2020. SRD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. EUR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar surinamez në euro = 0,12.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.