5 SRD në HKD - Dollar surinamez në Hong Kong Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar surinamez to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Hong Kong Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.05.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar surinamez monedhën e parazgjedhur. Kliko në Hong Kong Dollar ose Hong Kong Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar surinamez to Hong Kong Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.05.2020 20:54
5 SRD ($)
=
5,19850 HKD (HK$)
1 SRD = 1,039700 HKD
0,961816 SRD = 1 HKD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar surinamez në Hong Kong Dollar?

Dollar surinamez kurs në Hong Kong Dollar = 1,04

Konvertimi SRD në Hong Kong Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore SRD dhe monedhën e synuar Hong Kong Dollar me një shumë 5 SRD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYHKDSRD
USD11.097221.234170.723720.009300.128980.13408
EUR0.9114011.124820.659600.008470.117550.12220
GBP0.810260.8890310.586400.007530.104510.10864
CAD1.381751.516081.7053210.012850.178220.18527
JPY107.55803118.01459132.7450877.84189113.8730014.42181
HKD7.753058.506799.568605.611040.0720811.03956
SRD7.458018.183079.204475.397510.069340.961951

Vendet që paguajnë me Dollar surinamez (SRD)

Vendet që paguajnë me Hong Kong Dollar (HKD)

nga SRD to HKD kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar surinamez është monedha në Suriname. Hong Kong Dollar është monedha në . Simbol për SRD është $. Simbol për HKD është HK$. Kursit të këmbimit për Dollar surinamez u ndryshua së fundmi në Mai 27, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Hong Kong Dollar është përditësuar të fundit në Mai 27, 2020. SRD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. HKD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar surinamez në Hong Kong Dollar = 1,04.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.