SRD në JPY - Dollar surinamez në Jen japonez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar surinamez to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Jen japonez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 01.06.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar surinamez monedhën e parazgjedhur. Kliko në Jen japonez ose Jen japonez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar surinamez to Jen japonez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 01.06.2020 09:24
1 SRD ($)
=
14,43960 JPY (¥)
1 SRD = 14,439600 JPY
0,069254 SRD = 1 JPY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar surinamez në Jen japonez?

Dollar surinamez kurs në Jen japonez = 14,44

Konvertimi SRD në Jen japonez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore SRD dhe monedhën e synuar Jen japonez me një shumë 1 SRD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYSRD
USD11.110501.234350.726130.009280.13408
EUR0.9005011.111530.653880.008350.12074
GBP0.810140.8996610.588270.007510.10863
CAD1.377161.529331.6998910.012770.18465
JPY107.80504119.71753133.0691578.28098114.45488
SRD7.458048.282159.205835.415540.069181

Vendet që paguajnë me Dollar surinamez (SRD)

Vendet që paguajnë me Jen japonez (JPY)

nga SRD to JPY kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar surinamez është monedha në Suriname. Jen japonez është monedha në Japoni. Simbol për SRD është $. Simbol për JPY është ¥. Kursit të këmbimit për Dollar surinamez u ndryshua së fundmi në Juni 01, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Jen japonez është përditësuar të fundit në Juni 01, 2020. SRD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. JPY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar surinamez në Jen japonez = 14,44.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.