SRD në NOK - Dollar surinamez në Krone norvegjeze konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar surinamez to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Krone norvegjeze. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 06.06.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar surinamez monedhën e parazgjedhur. Kliko në Krone norvegjeze ose Krone norvegjeze për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar surinamez to Krone norvegjeze kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 06.06.2020 12:31
1 SRD ($)
=
1,24827 NOK (kr)
1 SRD = 1,248270 NOK
0,801109 SRD = 1 NOK

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar surinamez në Krone norvegjeze?

Dollar surinamez kurs në Krone norvegjeze = 1,25

Konvertimi SRD në Krone norvegjeze

Ju keni zgjedhur monedhën burimore SRD dhe monedhën e synuar Krone norvegjeze me një shumë 1 SRD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNOKSRD
USD11.129061.269440.744940.009110.107600.13408
EUR0.8857011.124340.659790.008070.095300.11876
GBP0.787750.8894110.586820.007180.084760.10563
CAD1.342401.515641.7040910.012230.144440.17999
JPY109.74953123.91346139.3202681.75651111.8089014.71573
NOK9.2938010.4932311.797916.923300.0846811.24616
SRD7.457988.420489.467445.555720.067950.802471

Vendet që paguajnë me Dollar surinamez (SRD)

Vendet që paguajnë me Krone norvegjeze (NOK)

nga SRD to NOK kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar surinamez është monedha në Suriname. Krone norvegjeze është monedha në Norvegji. Simbol për SRD është $. Simbol për NOK është kr. Kursit të këmbimit për Dollar surinamez u ndryshua së fundmi në Juni 06, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Krone norvegjeze është përditësuar të fundit në Juni 06, 2020. SRD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NOK faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar surinamez në Krone norvegjeze = 1,25.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.