SRD në NZD - Dollar surinamez në Dollar Zelanda e Re konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar surinamez to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Zelanda e Re. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 27.10.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar surinamez monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Zelanda e Re ose Dollar Zelanda e Re për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar surinamez to Dollar Zelanda e Re kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 27.10.2021 20:20
1 SRD ($)
=
0,06482 NZD ($)
1 SRD = 0,064820 NZD
15,427268 SRD = 1 NZD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar surinamez në Dollar Zelanda e Re?

Dollar surinamez kurs në Dollar Zelanda e Re = 0,06

Konvertimi SRD në Dollar Zelanda e Re

Ju keni zgjedhur monedhën burimore SRD dhe monedhën e synuar Dollar Zelanda e Re me një shumë 1 SRD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNZDSRD
USD11.160341.375230.806320.008790.715430.04652
EUR0.8618211.185200.694900.007580.616570.04009
GBP0.727150.8437410.586310.006390.520230.03382
CAD1.240211.439061.7055710.010900.887280.05769
JPY113.75450131.99411156.4388491.72234181.383725.29140
NZD1.397761.621871.922241.127040.0122910.06502
SRD21.4979924.9450229.5647317.334220.1889915.380371

Vendet që paguajnë me Dollar surinamez (SRD)

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

Convert Dollar surinamez to other Popular World Currencies


nga SRD to NZD kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar surinamez është monedha në Suriname. Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Simbol për SRD është $. Simbol për NZD është $. Kursit të këmbimit për Dollar surinamez u ndryshua së fundmi në Oktober 28, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Zelanda e Re është përditësuar të fundit në Oktober 28, 2021. SRD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar surinamez në Dollar Zelanda e Re = 0,06.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.