SRD në SGD - Dollar surinamez në Dollar Singapori konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar surinamez to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Singapori. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 27.05.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar surinamez monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Singapori ose Dollar Singapori për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar surinamez to Dollar Singapori kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 27.05.2020 17:02
1 SRD ($)
=
0,19057 SGD ($)
1 SRD = 0,190572 SGD
5,247361 SRD = 1 SGD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar surinamez në Dollar Singapori?

Dollar surinamez kurs në Dollar Singapori = 0,19

Konvertimi SRD në Dollar Singapori

Ju keni zgjedhur monedhën burimore SRD dhe monedhën e synuar Dollar Singapori me një shumë 1 SRD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYSGDSRD
USD11.097881.224240.725650.009280.704170.13408
EUR0.9108511.115100.660960.008460.641400.12213
GBP0.816830.8967810.592730.007580.575190.10952
CAD1.378071.512951.6871010.012790.970400.18478
JPY107.71450118.25712131.8689378.16330175.8496714.44287
SGD1.420111.559101.738561.030500.0131810.19041
SRD7.457978.187929.130385.411890.069245.251701

Vendet që paguajnë me Dollar surinamez (SRD)

Vendet që paguajnë me Dollar Singapori (SGD)

nga SRD to SGD kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar surinamez është monedha në Suriname. Dollar Singapori është monedha në Singapore. Simbol për SRD është $. Simbol për SGD është $. Kursit të këmbimit për Dollar surinamez u ndryshua së fundmi në Mai 28, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Singapori është përditësuar të fundit në Mai 28, 2020. SRD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SGD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar surinamez në Dollar Singapori = 0,19.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.