10 SRD në SGD - Dollar surinamez në Dollar Singapori konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar surinamez to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Singapori. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 05.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar surinamez monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Singapori ose Dollar Singapori për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar surinamez to Dollar Singapori kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 05.07.2020 13:15
10 SRD ($)
=
1,87732 SGD ($)
1 SRD = 0,187732 SGD
5,326742 SRD = 1 SGD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar surinamez në Dollar Singapori?

Dollar surinamez kurs në Dollar Singapori = 0,19

Konvertimi SRD në Dollar Singapori

Ju keni zgjedhur monedhën burimore SRD dhe monedhën e synuar Dollar Singapori me një shumë 10 SRD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYSGDSRD
USD11.124501.248390.736520.009300.716820.13408
EUR0.8892811.110180.654970.008270.637450.11924
GBP0.801030.9007610.589970.007450.574190.10740
CAD1.357751.526781.6950010.012630.973260.18205
JPY107.51850120.90457134.2254879.18903177.0711614.41646
SGD1.395061.568741.741581.027480.0129810.18705
SRD7.458048.386569.310575.492960.069375.346051

Vendet që paguajnë me Dollar surinamez (SRD)

Vendet që paguajnë me Dollar Singapori (SGD)

nga SRD to SGD kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar surinamez është monedha në Suriname. Dollar Singapori është monedha në Singapore. Simbol për SRD është $. Simbol për SGD është $. Kursit të këmbimit për Dollar surinamez u ndryshua së fundmi në Juli 05, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Singapori është përditësuar të fundit në Juli 05, 2020. SRD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SGD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar surinamez në Dollar Singapori = 0,19.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.