SYP në USD - Pound sirian në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Pound sirian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 27.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Pound sirian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Pound sirian to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 27.09.2020 12:31
1 SYP (£)
=
0,00195 USD ($)
1 SYP = 0,001952 USD
512,218984 SYP = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Pound sirian në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Pound sirian kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,00

Konvertimi SYP në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore SYP dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 SYP. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYSYP
USD11.163151.274500.745290.009470.00195
EUR0.8597311.095730.640750.008140.00168
GBP0.784620.9126310.584770.007430.00153
CAD1.341761.560671.7100710.012710.00262
JPY105.59104122.81827134.5756878.6959210.20614
SYP512.21824595.78688652.82166381.751014.850961

Vendet që paguajnë me Pound sirian (SYP)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga SYP to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Pound sirian është monedha në Siria. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për SYP është £. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Pound sirian u ndryshua së fundmi në September 27, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 27, 2020. SYP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Pound sirian në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.