250 TJS në AUD - Taxhikistani Somoni në Australian Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Taxhikistani Somoni to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Australian Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 19.10.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Taxhikistani Somoni monedhën e parazgjedhur. Kliko në Australian Dollar ose Australian Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Taxhikistani Somoni to Australian Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 19.10.2019 18:32
250 TJS
=
37,62150 AUD ($)
1 TJS = 0,150486 AUD
6,645136 TJS = 1 AUD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Taxhikistani Somoni në Australian Dollar?

Taxhikistani Somoni kurs në Australian Dollar = 0,15

Konvertimi TJS në Australian Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore TJS dhe monedhën e synuar Australian Dollar me një shumë 250 TJS. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYAUDTJS
USD11.115291.289730.761470.009220.684620.10319
EUR0.8966311.156410.682760.008270.613850.09252
GBP0.775360.8647410.590410.007150.530830.08001
CAD1.313251.464651.6937410.012110.899080.13551
JPY108.46150120.96573139.8862582.59014174.2553911.19169
AUD1.460661.629051.883851.112240.0134710.15072
TJS9.6912610.8085412.499127.379600.089356.634871

Vendet që paguajnë me Taxhikistani Somoni (TJS)

Vendet që paguajnë me Australian Dollar (AUD)

nga TJS to AUD kalkulator i kursit të këmbimit

Taxhikistani Somoni është monedha në Taxhikistan. Australian Dollar është monedha në Australi, Kiribati, Nauru, Tuvalu. Simbol për TJS është . Simbol për AUD është $. Kursit të këmbimit për Taxhikistani Somoni u ndryshua së fundmi në Oktober 20, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Australian Dollar është përditësuar të fundit në Oktober 20, 2019. TJS faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. AUD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Taxhikistani Somoni në Australian Dollar = 0,15.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.