5 TJS në CAD - Taxhikistani Somoni në Dollar kanadez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Taxhikistani Somoni to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar kanadez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 18.11.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Taxhikistani Somoni monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar kanadez ose Dollar kanadez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Taxhikistani Somoni to Dollar kanadez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 18.11.2019 03:15
5 TJS
=
0,68102 CAD ($)
1 TJS = 0,136203 CAD
7,341982 TJS = 1 CAD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Taxhikistani Somoni në Dollar kanadez?

Taxhikistani Somoni kurs në Dollar kanadez = 0,14

Konvertimi TJS në Dollar kanadez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore TJS dhe monedhën e synuar Dollar kanadez me një shumë 5 TJS. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYTJS
USD11.105131.290750.756250.009190.10330
EUR0.9048711.167960.684310.008320.09347
GBP0.774740.8561910.585900.007120.08003
CAD1.322321.461331.7067810.012160.13659
JPY108.76904120.20392140.3937082.25653111.23538
TJS9.6809410.6987012.495687.321210.089001

Vendet që paguajnë me Taxhikistani Somoni (TJS)

Vendet që paguajnë me Dollar kanadez (CAD)

nga TJS to CAD kalkulator i kursit të këmbimit

Taxhikistani Somoni është monedha në Taxhikistan. Dollar kanadez është monedha në Kanadë. Simbol për TJS është . Simbol për CAD është $. Kursit të këmbimit për Taxhikistani Somoni u ndryshua së fundmi në November 18, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar kanadez është përditësuar të fundit në November 18, 2019. TJS faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CAD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Taxhikistani Somoni në Dollar kanadez = 0,14.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.