5 TJS në CHF - Taxhikistani Somoni në Franc zviceran konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Taxhikistani Somoni to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Franc zviceran. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 10.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Taxhikistani Somoni monedhën e parazgjedhur. Kliko në Franc zviceran ose Franc zviceran për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Taxhikistani Somoni to Franc zviceran kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 10.07.2020 03:58
5 TJS
=
0,45506 CHF (CHF)
1 TJS = 0,091011 CHF
10,987635 TJS = 1 CHF

Cila është kursi aktual i këmbimit për Taxhikistani Somoni në Franc zviceran?

Taxhikistani Somoni kurs në Franc zviceran = 0,09

Konvertimi TJS në Franc zviceran

Ju keni zgjedhur monedhën burimore TJS dhe monedhën e synuar Franc zviceran me një shumë 5 TJS. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCHFTJS
USD11.129961.261450.736630.009321.064280.09702
EUR0.8849811.116360.651910.008250.941870.08586
GBP0.792740.8957710.583960.007390.843700.07691
CAD1.357531.533951.7124510.012661.444790.13171
JPY107.26498121.20556135.3091579.015101114.1602610.40724
CHF0.939601.061711.185260.692140.0087610.09116
TJS10.3067611.6462713.001447.592320.0960910.969311

Vendet që paguajnë me Taxhikistani Somoni (TJS)

Vendet që paguajnë me Franc zviceran (CHF)

nga TJS to CHF kalkulator i kursit të këmbimit

Taxhikistani Somoni është monedha në Taxhikistan. Franc zviceran është monedha në Liechtenstein, Switzerland. Simbol për TJS është . Simbol për CHF është CHF. Kursit të këmbimit për Taxhikistani Somoni u ndryshua së fundmi në Juli 10, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Franc zviceran është përditësuar të fundit në Juli 10, 2020. TJS faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CHF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Taxhikistani Somoni në Franc zviceran = 0,09.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.