5 TJS në IDR - Taxhikistani Somoni në Indonesian Rupiah konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Taxhikistani Somoni to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Indonesian Rupiah. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 03.12.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Taxhikistani Somoni monedhën e parazgjedhur. Kliko në Indonesian Rupiah ose Indonesian Rupiah për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Taxhikistani Somoni to Indonesian Rupiah kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 03.12.2020 09:20
5 TJS
=
6.256,70000 IDR (Rp)
1 TJS = 1.251,340000 IDR
0,000799 TJS = 1 IDR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Taxhikistani Somoni në Indonesian Rupiah?

Taxhikistani Somoni kurs në Indonesian Rupiah = 1.251,34

Konvertimi TJS në Indonesian Rupiah

Ju keni zgjedhur monedhën burimore TJS dhe monedhën e synuar Indonesian Rupiah me një shumë 5 TJS. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYIDRTJS
USD11.215371.349440.776410.009630.000070.08826
EUR0.8228011.110310.638830.007930.000060.07262
GBP0.741050.9006510.575360.007140.000050.06541
CAD1.287981.565361.7380410.012410.000090.11368
JPY103.80202126.15735140.0742480.5931910.007329.16180
IDR14,174.2500017,226.8892219,127.2518711,005.06609136.5508111,251.05087
TJS11.3298813.7699415.288958.796660.109150.000801

Vendet që paguajnë me Taxhikistani Somoni (TJS)

Vendet që paguajnë me Indonesian Rupiah (IDR)

nga TJS to IDR kalkulator i kursit të këmbimit

Taxhikistani Somoni është monedha në Taxhikistan. Indonesian Rupiah është monedha në Indonezi. Simbol për TJS është . Simbol për IDR është Rp. Kursit të këmbimit për Taxhikistani Somoni u ndryshua së fundmi në Dezember 04, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Indonesian Rupiah është përditësuar të fundit në Dezember 04, 2020. TJS faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. IDR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Taxhikistani Somoni në Indonesian Rupiah = 1.251,34.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.