5 TJS në INR - Taxhikistani Somoni në Rupia indiane konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Taxhikistani Somoni to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Rupia indiane. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 17.11.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Taxhikistani Somoni monedhën e parazgjedhur. Kliko në Rupia indiane ose Rupia indiane për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Taxhikistani Somoni to Rupia indiane kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 17.11.2019 06:13
5 TJS
=
36,96025 INR (₹)
1 TJS = 7,392050 INR
0,135280 TJS = 1 INR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Taxhikistani Somoni në Rupia indiane?

Taxhikistani Somoni kurs në Rupia indiane = 7,39

Konvertimi TJS në Rupia indiane

Ju keni zgjedhur monedhën burimore TJS dhe monedhën e synuar Rupia indiane me një shumë 5 TJS. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYINRTJS
USD11.105131.290750.756250.009190.013950.10330
EUR0.9048711.167960.684310.008320.012620.09347
GBP0.774740.8561910.585900.007120.010810.08003
CAD1.322321.461331.7067810.012160.018440.13659
JPY108.76904120.20392140.3937082.2565311.5170411.23538
INR71.6980479.2356592.5442954.221600.6591817.40610
TJS9.6809410.6987012.495687.321210.089000.135021

Vendet që paguajnë me Taxhikistani Somoni (TJS)

Vendet që paguajnë me Rupia indiane (INR)

nga TJS to INR kalkulator i kursit të këmbimit

Taxhikistani Somoni është monedha në Taxhikistan. Rupia indiane është monedha në Indi. Simbol për TJS është . Simbol për INR është ₹. Kursit të këmbimit për Taxhikistani Somoni u ndryshua së fundmi në November 18, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Rupia indiane është përditësuar të fundit në November 18, 2019. TJS faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. INR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Taxhikistani Somoni në Rupia indiane = 7,39.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.