5 TJS në MXN - Taxhikistani Somoni në Peso meksikane konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Taxhikistani Somoni to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Peso meksikane. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 04.12.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Taxhikistani Somoni monedhën e parazgjedhur. Kliko në Peso meksikane ose Peso meksikane për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Taxhikistani Somoni to Peso meksikane kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 04.12.2020 15:21
5 TJS
=
8,75005 MXN ($)
1 TJS = 1,750010 MXN
0,571425 TJS = 1 MXN

Cila është kursi aktual i këmbimit për Taxhikistani Somoni në Peso meksikane?

Taxhikistani Somoni kurs në Peso meksikane = 1,75

Konvertimi TJS në Peso meksikane

Ju keni zgjedhur monedhën burimore TJS dhe monedhën e synuar Peso meksikane me një shumë 5 TJS. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYMXNTJS
USD11.213941.347590.781470.009600.050640.08829
EUR0.8237711.110100.643750.007910.041720.07273
GBP0.742070.9008210.579900.007120.037580.06552
CAD1.279641.553401.7244210.012280.064810.11298
JPY104.17099126.45717140.3798781.4068015.275679.19773
MXN19.7455623.9698926.6089415.430620.1895511.74342
TJS11.3257313.7487415.262468.850750.108720.573581

Vendet që paguajnë me Taxhikistani Somoni (TJS)

Vendet që paguajnë me Peso meksikane (MXN)

nga TJS to MXN kalkulator i kursit të këmbimit

Taxhikistani Somoni është monedha në Taxhikistan. Peso meksikane është monedha në Meksikë. Simbol për TJS është . Simbol për MXN është $. Kursit të këmbimit për Taxhikistani Somoni u ndryshua së fundmi në Dezember 05, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Peso meksikane është përditësuar të fundit në Dezember 05, 2020. TJS faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. MXN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Taxhikistani Somoni në Peso meksikane = 1,75.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.