1000 TOP në USD - Tongan Pa'anga në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Tongan Pa'anga to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 15.10.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Tongan Pa'anga monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Tongan Pa'anga to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 15.10.2019 23:20
1000 TOP (T$)
=
427,57000 USD ($)
1 TOP = 0,427570 USD
2,338798 TOP = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Tongan Pa'anga në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Tongan Pa'anga kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,43

Konvertimi TOP në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore TOP dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1000 TOP. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYTOP
USD11.102461.259180.755790.009220.43038
EUR0.9070611.142150.685550.008370.39038
GBP0.794170.8755410.600230.007320.34180
CAD1.323121.458691.6660310.012200.56945
JPY108.43150119.54170136.5343781.95168146.66723
TOP2.323502.561582.925701.756090.021431

Vendet që paguajnë me Tongan Pa'anga (TOP)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga TOP to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Tongan Pa'anga është monedha në karrocë me dy rrota. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për TOP është T$. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Tongan Pa'anga u ndryshua së fundmi në Oktober 16, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në Oktober 16, 2019. TOP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Tongan Pa'anga në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,43.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.