TZS në USD - Tanzanisë në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Tanzanisë to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 27.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Tanzanisë monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Tanzanisë to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 27.09.2020 22:03
1 TZS (TSh)
=
0,00043 USD ($)
1 TZS = 0,000431 USD
2.320,180232 TZS = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Tanzanisë në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Tanzanisë kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,00

Konvertimi TZS në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore TZS dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 TZS. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYTZS
USD11.163151.274500.746960.009470.00043
EUR0.8597311.095730.642180.008140.00037
GBP0.784620.9126310.586080.007430.00034
CAD1.338771.557191.7062510.012680.00058
JPY105.59104122.81827134.5756878.8719810.04551
TZS2,320.000342,698.509462,956.838241,732.9406821.971561

Vendet që paguajnë me Tanzanisë (TZS)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga TZS to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Tanzanisë është monedha në Tanzania. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për TZS është TSh. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Tanzanisë u ndryshua së fundmi në September 28, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 28, 2020. TZS faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Tanzanisë në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.