Thursday 23 May 2024

1 USD në AFN - Shtetet e Bashkuara Dollar në Afgan afgan konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Afgan afgan. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 23.05.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Afgan afgan ose Afgan afgan për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Afgan afgan kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Afgan afgan?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

71,86 Afgan afgan

1 USD = 71,86 AFN

1 AFN = 0,0139 USD

Shtetet e Bashkuara DollarAfgan afgan conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 23 maj 2024 në 4:40:12 e pasdites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Afgan afgan = 71,86

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Afgan afgan

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Afgan afgan me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Afgan afgan (AFN) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to AFN (Afgan afgan) ✅ USD to AFN Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Afgan afgan (AFN) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Afgan afgan ( AFN )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Afgan afgan në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në AFN Ndryshimet Ndryshimet %
Mai 23, 2024 e enjte 1 USD = 71.94244604 AFN - -
Mai 22, 2024 e mërkurë 1 USD = 71.90106414 AFN -0.04138191 AFN -0.05752085 %
Mai 21, 2024 e marte 1 USD = 71.92692225 AFN +0.02585811 AFN +0.03596346 %
Mai 20, 2024 e hënë 1 USD = 71.62297665 AFN -0.30394560 AFN -0.42257556 %
Mai 19, 2024 të dielën 1 USD = 71.47962831 AFN -0.14334834 AFN -0.20014296 %
Mai 18, 2024 e shtune 1 USD = 71.00255609 AFN -0.47707221 AFN -0.66742403 %
Mai 17, 2024 e premte 1 USD = 71.87522461 AFN +0.87266852 AFN +1.22906634 %

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYAFN
USD11.08261.27150.73160.00640.0139
EUR0.923711.17450.67570.00590.0128
GBP0.78650.851410.57540.00500.0109
CAD1.36691.47981.738010.00870.0190
JPY157.0575170.0364199.7044114.901812.1832
AFN71.940377.885291.474752.63080.45811

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Afgan afgan (AFN)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to AFN kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Afgan afgan është monedha në Afganistan. Simbol për USD është $. Simbol për AFN është ؋. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Mai 23, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Afgan afgan është përditësuar të fundit në Mai 23, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. AFN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Afgan afgan = 71,86.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.