USD në ALL - Shtetet e Bashkuara Dollar në Lek Shqiptar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Lek Shqiptar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 23.01.2022. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Lek Shqiptar ose Lek Shqiptar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Lek Shqiptar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 23.01.2022 05:48
1 USD ($)
=
107,24857 ALL (Lek)
1 USD = 107,248570 ALL
0,009324 USD = 1 ALL

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Lek Shqiptar?

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Lek Shqiptar = 107,25

Konvertimi USD në Lek Shqiptar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Lek Shqiptar me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYALL
USD11.134471.355500.794910.008800.00932
EUR0.8814711.194830.700680.007750.00822
GBP0.737740.8369410.586430.006490.00688
CAD1.258011.427181.7052310.011070.01173
JPY113.66850128.95408154.0776990.3561611.05984
ALL107.25040121.67290145.3779585.254350.943541

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Lek Shqiptar (ALL)

Convert Shtetet e Bashkuara Dollar to other Popular World Currencies


nga USD to ALL kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Lek Shqiptar është monedha në Albania. Simbol për USD është $. Simbol për ALL është Lek. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Januar 23, 2022. Kursit të këmbimit të monedhës për Lek Shqiptar është përditësuar të fundit në Januar 23, 2022. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. ALL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Lek Shqiptar = 107,25.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.