USD në AWG - Shtetet e Bashkuara Dollar në Aruban Florin konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Aruban Florin. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 17.01.2022. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Aruban Florin ose Aruban Florin për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Aruban Florin kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 17.01.2022 14:36
1 USD ($)
=
1,79000 AWG (ƒ)
1 USD = 1,790000 AWG
0,558659 USD = 1 AWG

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Aruban Florin?

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Aruban Florin = 1,79

Konvertimi USD në Aruban Florin

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Aruban Florin me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYAWG
USD11.142751.368150.798230.008740.55556
EUR0.8750811.197240.698520.007650.48616
GBP0.730920.8352510.583440.006390.40606
CAD1.252771.431601.7139710.010950.69598
JPY114.37303130.69978156.4792491.29647163.54057
AWG1.800002.056952.462671.436820.015741

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Aruban Florin (AWG)

Convert Shtetet e Bashkuara Dollar to other Popular World Currencies


nga USD to AWG kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Aruban Florin është monedha në . Simbol për USD është $. Simbol për AWG është ƒ. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Januar 17, 2022. Kursit të këmbimit të monedhës për Aruban Florin është përditësuar të fundit në Januar 17, 2022. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. AWG faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Aruban Florin = 1,79.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.